Неділя, 22.07.2018, 04:01
Вітаю Вас Гість | RSS

Жуличівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Напередодні Великодніх свят у Жуличівській ЗОШ I – II ст., відбулась незвичайна Хресна дорога. Її підготувала вчитель музичного мистецтва Цюпка. Н. І.

Їх співчуття Ісусові були виражені на обличчях і в голосах, які звучали з великим сумом, що дуже впливало на почуття всіх присутніх. Нам здавалось, що ми безпосередньо беремо участь у тому Христовому поході. Кожна стація Христових мук була в розмові матері зі своїми дітьми. Ми щиро дякуємо Господу за цю Хресну дорогу. Хочеться вірити, що ті почуття, які пережили сьогодні, стануть для кожного з нас джерелом невичерпних потіх та для душ терплячих, опущених людей, стануть солодкою утіхою від життєвих прикростей у майбутньому.

Щиру подяку висловила директор ш ... Читати далі »

Переглядів: 57 | Додав: Natalia_Petrivska | Дата: 10.04.2018 | Коментарі (0)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Первоцвітам не страшні ні сніг, ні злі морози. До всіляких примх природи ці ранні квіти добре пристосувались. Але є у них інший, набагато страшніший ворог, від якого важко врятуватись – це ми з вами. В Україні вже зникло майже 50 видів рослин. І цей процес триває… Дуже швидко з «лиця Землі» зникають усі види підсніжників, диких тюльпанів, сон-трави та інших первоцвітів. Ще трішки і ми більше ніколи не зможемо милуватися їх красою. Це залежить тільки від нас, від того, чи збережемо ми цей Божий дарунок для наступних поколінь.

Цими днями у Жуличівській ЗОШ І-ІІ ст. розпочалася щорічна акція «Збережемо первоцвіти». У школі було випущено стінгазету «Первоцвіти прося ... Читати далі »

Переглядів: 139 | Додав: Natalia_Petrivska | Дата: 18.03.2018 | Коментарі (0)

Якби ви вчились так, як треба,
То й мудрість би була своя.
А то залізете на небо:
«І ми не ми, і я не я,
І все те бачив, і все знаю,
Нема ні пекла, ані раю.
Немає й бога, тільки я!
Та куций німець узлуватий,
А більш нікого!..» — «Добре, брате,
Що ж ти такеє?»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тарас Шевченко... Наш рідний, незабутній, величний, недосяжний і близький... Пильний вартовий, що на сторожі нашого слова стоїть і десятиріччями нагадує нам, хто ми і що ми, чиїх батьків діти. Це він історію свого життя вважав частиною історії Батьківщини.

У Жуличівській школі проходили Шевченківські дні. Учні 7 і 9 класів під керівництвом педагога – організ ... Читати далі »

Переглядів: 129 | Додав: Natalia_Petrivska | Дата: 08.03.2018 | Коментарі (0)


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вкотре настало радісне свято – 8 Березня! Повертає тепло, повертає весна, й символічно, що найперше свято присвячене вам і осяяне вами, мов сонцем.
Дорогі наші жінки, дозвольте привітати вас із цим чудовим днем та висловити слова глибокої вдячності, адже на вашій мудрості, силі та терпінні тримається світ. У буднях сьогодення ми часто не помічаємо, скільки прекрасних, розумних, добросовісних, самовідданих жінок працює серед нас.
Здавна повелося, що жінка в українській сім’ї – берегиня. Незважаючи на жодні перипетії життя, жінки народжують дітей і кохають чоловіків, шукають суджених, завмираючи у передчутті щастя… Дбають про тепло і світло, добробут і кра ... Читати далі »

Переглядів: 93 | Додав: Halyna_Tsiupka | Дата: 08.03.2018 | Коментарі (0)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Чи всі ми дбаємо про довкілля? Людина інколи забуває, що вона є лише часточкою природи, із законами й силами якої необхідно рахуватися. Очам подобається бачити все красиве, зелене, живе. Як чарує різнобарвна палітра кольорів, які переливаються спектрами, так зачаровує і різноманіття звуків у навколишньому світі: спів жайворонка й тьохкання солов’я. Пташиним співом ми насолоджуємось не лише влітку, а й у зимовий період, адже велика кількість птахів залишається зимувати у нашій місцевості. Звичайно, їм доводиться взимку нелегко, бо важко знайти корм і сховатись від пронизливих морозних вітрів. Ми, люди, повинні допомагати друзям нашим – пташкам.

в такий скрутний час птахи знаходять собі друзів серед ... Читати далі »

Переглядів: 86 | Додав: Natalia_Petrivska | Дата: 08.03.2018 | Коментарі (0)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З 26 лютого по 2 березня у Жуличівській школі було проведено тиждень правових знань під девізом ”Кулак – доказ? Крик - аргумент?”. Учні дізналися, які є види насилля, як розпізнати насилля, не допустити його та вміти захиститися від насилля, адже ми в своєму житті досить часто чуємо або навіть стикаємося із ситуаціями насильства ( в сім’ї, на вулиці, в школі, серед ровесників).

У рамках тижня проведено заходи, спрямовані на забезпечення захисту прав дитини. З учнями 9 класу вчитель права Грицай Н.Г. провела тренінг ”Кулак – доказ? Крик - аргумент?”, де учні більше дізналися про види насилля і як попередити його. Дев’ятикласники переглянули відеопрезентацію ”Що таке насильс ... Читати далі »

Переглядів: 109 | Додав: Natalia_Petrivska | Дата: 02.03.2018 | Коментарі (0)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Мова – духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен створити в своїй душі світлицю, в якій зберігається найцінніший скарб – мова.

Щорічне відзначення Міжнародного дня рідної мови маємо скерувати на поглиблення своїх знань, удосконалення мовної культури, вивчення і збереження рідної мови.

Протягом тижня у Жуличівській школі проходили заходи з нагоди Міжнародного дня рідної мови. В ігровій формі учні змогли вивчити фразеологізми, розшифрувати їх значення, дізнатися про походження.

Розгадуючи ребуси, школярі згадали прізвища видат ... Читати далі »

Переглядів: 104 | Додав: Natalia_Petrivska | Дата: 26.02.2018 | Коментарі (0)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нещодавно у нашій школі відбулася традиційна вікторина з християнської етики «Що? Де? Коли?» Вона побудована на основі однойменної популярної телевізійної вікторини. Але в цьому змаганні взяли участь дві команди: учнів 9 класу та вчителів. І цього року вчителі перемогли, а їх вихованці раділи з того, що мали можливість на рівних позмагатися у знаннях Біблії, традицій, християнської моралі, релігії взагалі. З учнів найбільше слід відзначити Ольгу Бородинську. Як і кожного року, пропонуємо вам для «мозкової розминки» кілька питань вікторини:

1.Вільям Шекспір, Чарльз Діккенс вважали цю притчу найкращим оповіданням з усіх коли-небудь написаних. Во ... Читати далі »

Переглядів: 138 | Додав: Natalia_Petrivska | Дата: 26.02.2018 | Коментарі (0)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20 лютого … Ця дата - кривава рана на сторінках нашої історії. Зринають в пам’яті і в наших серцях ті жахливі події, що відбулися на вулиці Інститутській у Києві. Зовсім юні хлопці, піднялися на боротьбу за людську гідність, за краще майбутнє для своєї держави. Це прагнення жити за європейськими стандартами, небажання існувати в системі тоталітарної корупції і малограмотної влади, що розграбувала країну. За це Україна заплатила більш як сотнею людських життів та кількома сотнями покалічених людей. Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані.

У Жуличівській школі з нагоди річниці вшанування Героїв Небесної Сотні педагог – організатор Калушка Л.Є і вчитель історії Грицай Н ... Читати далі »

Переглядів: 106 | Додав: Natalia_Petrivska | Дата: 21.02.2018 | Коментарі (0)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.02.2018 року відбулося засідання педагогічної ради на якому розглядалося питання вибору і замовлення підручників для 5 класу.

Засідання розпочалося виступом директора школи, яка ознайомила присутніх з листом Міністерства освіти і науки України від 06.02.2018 року № 1/9-79. Виступили вчителі-предметники, котрі аргументували свій вибір щодо замовлення підручників для 5 класу. Було складено протокол педради з підписами членів педагогічного колективу.

Протокол засідання педагогічної ради про вибір і замовлення підручників для 5 класу.

... Читати далі »

Переглядів: 231 | Додав: Natalia_Petrivska | Дата: 13.02.2018 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 14 15 »
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Друзі сайту
http://osvita.at.ua/

Copyright MyCorp © 2018