Середа, 26.07.2017, 02:26

Головна » 2016 » Грудень » 16 » День англійської мови «Shakespeare Day»
День англійської мови «Shakespeare Day»

З ініціативи GoGlobal у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Британською Радою в Україні Жуличівська ЗОШ взяла участь у Всеукраїнському проекті “Тиждень англійської мови”. Впродовж 12-го по 18-те грудня у нашій школі були проведені заходи із вивчення та користування англійською мовою. Проект присвячений офіційному закриттю Року англійської мови в Україні та спрямований на популяризацію вивчення англійської мови в Україні.

Однією з головних подій тижня став День англійської мови  – 14 грудня 2016 року. Цього дня вчитель англійської мови Петрівська Н. І. провела відкриті уроки присвячені пам’яті видатного поета та драматурга Сполученого Королівства Великобританії Вільяма Шекспіра. Твори якого входять в число найбільш цінних зразків літературної спадщини світу. Також Шекспір вважається одним із засновників літературної англійської мови, яка зараз вважається «світовою» мовою. За статистикою, по-англійськи розмовляють близько мільярда жителів нашої планети. У багатьох країнах англійська є державною мовою.

Метою проведення тижня англійської мови було удосконалення знань, вмінь та навичок одержаних на уроках англійської мови, розширення світогляду та ерудиції учнів, розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків, виховання любові й шанування людей свого рідного краю і країни, мова якої вивчається, а також формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою.

Вчитель англійської мови Петрівська Н. І.

Переглядів: 129 | Додав: natalyatsyupka | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2016  »