П`ятниця, 22.09.2017, 15:38

Головна » 2017 » Лютий » 7 » День безпечного Інтернету. Будь зміною. Сила зображень
День безпечного Інтернету. Будь зміною. Сила зображень

Всесвітній день безпечного Інтернету проводиться з 2004 року в країнах Європейського Союзу під патронатом Європейської комісії з інформаційного суспільства і ЗМІ у другий вівторок лютого.

В Україні День безпечного Інтернету відзначається з 2009 року за підтримки «Майкрософт Україна». Цього дня (й протягом тижня) проводяться різноманітні конференції, круглі столи, «прямі лінії» за участю експертів, спрямовані на популяризацію механізмів безпечної роботи в мережі, обговорюються питання інтернет-етики, загроз протизаконного контенту, а також ведуться дискусії та діалоги з пошуку компромісу між ефективністю та безпечністю використання Інтернету з урахуванням української специфіки.

Саме тому, 7 лютого 2017 учні та вчителі Жуличівської ЗОШ І-ІІ ст. також долучилися до спільного проведення цього дня у  школі та взяли участь у виховному заході «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету. Сила зображень».

Метою заходу є пропаганда більш безпечного і більш відповідального використання онлайн-технологій і мобільних телефонів перш за все серед дітей і молоді, розглянути, як молодь поширює зображення в Інтернеті, і змусити їх подумати про негативні та позитивні наслідки цього.

Учні взяли участь у відкритому обговоренні «Яку інформацію несе в собі селфі?», виконали завдання «Виклик. Емодзі», а також були задіяні у вікторині «Просто опублікувати?». Дана тема заохочує молодь працювати разом над позитивною, безпечною та шанобливою поведінкою онлайн. Усі разом розкрили мотиви, які спонукають молодих людей використовувати зображення і відео для спілкування в Інтернеті, і як це може вплинути на їх погляди, благополуччя і репутацію.

На завершення, усі учасники на стікерах із хештегом #SID2017 записали свої обіцянки щодо безпечного користування інтернетом «У 2017 році я обіцяю…»

Зображення можуть бути надзвичайно потужними. Вони можуть розповісти історію, надіслати повідомлення, викликати емоції або створити спогади. Кожного разу, коли ми публікуємо зображення в Інтернеті, ми повинні думати про його силу, про що воно говорить, і як воно змусить людей відчувати себе.

Ми всі можемо змінити Інтернет, але чи ми можемо зробити це поодинці? Ні, сьогодні всі працюють разом, щоб внести зміни.

Будьте зміною і об’єднуйтесь для кращого Інтернету.

Вчитель інформатики Петрівська Н. І.

Переглядів: 233 | Додав: natalyatsyupka | Рейтинг: 5.0/1
«  Лютий 2017  »