Середа, 23.05.2018, 13:13

Головна » 2018 » Травень » 9 » День Пам’яті та Примирення
День Пам’яті та Примирення

В Україні – як і в усьому світі – 8 та 9 травня відзначаються Дні пам’яті та примирення, присвячені пам’яті жертв Другої світової війни.

Ці дні присвячені пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насильством світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і літнім людям – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни. Тим, хто загинув на її фронтах, в окопах, і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.

8 травня у Жуличівській ЗОШ І-ІІ ст. було проведено виховний захід з нагоди відзначення Дня пам’яті і примирення. Головна мета цього заходу – формування в учнів почуття гордості за приналежність до українського народу, розширення знань школярів про Другу світову війну, вшанування пам’яті тих, хто загинув у битві за свободу.

Учні 7 класу готували короткі повідомлення про події Другої світової війни, розповідали про людей, які брали участь в бойових діях, виготовляли паперові маки в знак пам’яті про них. Діти уважно слухали розповіді про героїчні та водночас трагічні події війни.

Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні. Ми за мир! За мир на Україні! За мир на планеті Земля!

Переглядів: 27 | Додав: Natalia_Petrivska | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »