Четвер, 18.10.2018, 17:32

Головна » 2018 » Лютий » 26 » Інтелектуальна гра
Інтелектуальна гра

Нещодавно у нашій школі відбулася традиційна вікторина з християнської етики «Що? Де? Коли?» Вона побудована на основі однойменної популярної телевізійної вікторини. Але в цьому змаганні взяли участь дві команди: учнів 9 класу та вчителів. І цього року вчителі перемогли, а їх вихованці раділи з того, що мали можливість на рівних позмагатися у знаннях Біблії, традицій, християнської моралі, релігії взагалі. З учнів найбільше слід відзначити Ольгу Бородинську. Як і кожного року, пропонуємо вам для «мозкової розминки» кілька питань вікторини:

1.Вільям Шекспір, Чарльз Діккенс вважали цю притчу найкращим оповіданням з усіх коли-небудь написаних. Вона глибока і невичерпна, але й найменша дитина розуміє її зміст. Вона найвідоміша з усіх притч Спасителя. Її називають «перлиною в короні Христових притч». А ще її називають «Євангелієм в Євангелії». Назвіть цю Христову притчу.

2. В «чорній скриньці» знаходиться гра, яка за однією з версій, була винайдена монахами одного католицького ордену, коли гра в карти їм заборонялася з огляду на те, що вона є азартною. Отоді-то монахи й винайшли цю гру. Нагадаю, що одяг цих ченців складався з чорних плащів, які мали білі капюшони. Яка гра лежить у «чорній скриньці»?

3. Бернард Шоу казав: «Тепер, коли ми навчилися літати в повітрі, як птахи, плавати під водою, наче риби, нам бракує лише одного…». Продовжте цитату до кінця.

Приємних і мудрих вам здогадок!

Вчитель християнської етики Юречко Ю. П.

Переглядів: 158 | Додав: Natalia_Petrivska | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2018  »