Середа, 26.07.2017, 02:35

Головна » 2017 » Лютий » 14 » Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»
Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»

Нещодавно в Жуличівській ЗОШ І-ІІ ст. відбулася традиційна вікторина з основ християнської етики «Що? Де? Коли?» між командами вчителів та учнів. І цього року перемогли вчителі, хоча й учні показали непоганий результат, адже рахунок був 5:4.

Найкращими знаннями, інтуїцією та логічним мисленням відзначився учень 7 класу Дмитро Мухамедов.

Пропонуємо й вам, друзі, питання для мозкової розминки, на які наші учні відповіли:

«Він, прийшовши і діло нашого спасіння виконавши, в ніч, як зраджено Його, а правдивіше, коли Він сам Себе віддав за життя світу, взяв хліб у святі свої і пречисті і непорочні руки, подякувавши, благословивши, освятивши, розломивши, дав святим своїм ученикам і апостолам і сказав…» Продовжте слова молитви на літургії.

Коли Ісуса привели на Голгофу, то розіп’яли там з Ним двох розбійників. Один із них насміхався з Христа, а другий жалів Його та говорив до Ісуса: «Пом’яни мене, Господи, коли прийдеш у Царство Твоє». Ім’я його невідоме. Однак Церква пам’ятає про нього й звершує його пам’ять в один із днів року. В який саме день є пам’ять благорозумного розбійника?

Це слово з латинських літер виникло завдяки азбуці Морзе на початку ХХ ст. Воно виглядає як абревіатура, але це не абревіатура. Це просто випадково вибрана послідовність, зручна для запам’ятовування і легко розпізнавана на слух. Пізніше до нього придумали розшифрування на англійській мові, яке має відношення до християнства. Назвіть або це слово, або його розшифрування, або ще краще – одне і друге.

Питання на знання Біблії. До кого Ісус сказав: «Відійди від Мене, сатано!»?

Вчитель християнської етики Юречко Юрій Петрович

Переглядів: 62 | Додав: natalyatsyupka | Рейтинг: 0.0/0