Середа, 26.07.2017, 02:33

Головна » 2017 » Лютий » 1 » Історію перемог творять відважні!
Історію перемог творять відважні!

Багатовікова історія українського народу, насамперед літопис життя і смерті народу – великомученика, на долю якого випало багато лиха… Майже кожне століття розпочате голодними роками, наслідками епідемій, спустошливими війнами, чужоземними навалами.

23 січня у  Жуличівській ЗОШ I – II ст.  була проведена лінійка з нагоди  Дня Соборності та Свободи України і 98-ї річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західно - Української Народної Республіки. Для учнів  1 – 9 класів класні керівники  провели виховну годину  «Моя Україна – єдина і неподільна». День Соборності та Свободи України —    це великий день єднання, а сенс єдності полягає у нашій з вами здатності долати труднощі, не розчаровуватися, а твердо йти до нашої спільної мети.

27 січня – День пам’яті Голокосту. З учнями 6 – 9 класів вчитель історії  Грицай Н.Г. провела бесіди про те, що таке Голокост, про трагедію єврейського народу. Хай ніколи не повториться трагедія Голокосту. Запам’ятаймо: усі люди планети рівноправні. Дискримінація людини, зокрема за національною   ознакою – неприпустима!

29 січня цього року виповнюється 99 років від того часу, як у бою під станцією Крути загинули 300  героїв, захищаючи свою землю від нападників.    У давніх греків це були  300 спартанців при Фермопілах, а в українців – 300 козаків під Берестечком  та   300 юнаків під Крутами.

30 січня було проведено виховний захід  “Герої Крут– для нащадків взірець”, учнями 8 – 9 класів випущено стінгазету до цих подій. Біля станції була написана одна з тих сторінок історії, яка досі надихає активних патріотів та громадських діячів. Ця дата є надзвичайно значущою для Української Нації, як частина її минулого.

Ми повинні пам’ятати героїчні сторінки нашої історії, пишатися своїми героями. Подвиг українських юнаків під Крутами – символ нескореного духу нашої нації. Маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Педагог – організатор Калушка Л.Є.

Переглядів: 118 | Додав: natalyatsyupka | Рейтинг: 5.0/1
«  Лютий 2017  »