Неділя, 22.10.2017, 12:02

Головна » 2017 » Червень » 16 » Літній мовний табір
Літній мовний табір

Перебування у таборі – це завжди весело і незвично, але це також можливість проявити свої лідерські якості, уміння спілкуватись, бути толерантним та продемонструвати свої навички. Та для цього потрібно не лінуватись і мати бажання самому створити собі свято.

У пришкільному мовному таборі “Rainbow” із денним перебуванням дітей, який діяв на базі Жуличівської ЗОШ І-ІІ ст. кожен день був насичений пригодами і подіями.

Мета даного табору – популяризація іноземної мови, підвищення мотивації учнів до вивчення англійської, формування комунікативної компетенції, виховання потреби у пізнанні інших країн і народів.

Учасниками мовного табору стали учні 6-8 класів. Робота табору тривала 10 днів. Усі дні були тематичними: «День знайомств», «День спорту», «День дружби», «Пісенний день», «День квітів» та ін.

Особливо цікавим та незвичайним днем був «День винахідника», де діти могли проявити свою творчість та креативність, виготовивши корисні вироби із непотрібних речей.

Кожен день роботи табору був неповторним і цікавим завдяки іграм, змаганням, конкурсам, цікавим подорожам та зустрічам під час яких діти мали можливість вдосконалити свої знання із англійської мови.

У холі школи була організована виставка учнівських робіт-дошок візуалізації бажань на тему “Everybody is somebody and we fit right together”, а також креативних листівок про дружбу, що вразила майстерністю виконання і оригінальністю.

Підсумком роботи табору стало урочисте закриття на якому діти презентували свої проекти та відзначили найцікавіші моменти з життя табору. Найактивніші учасники табору були нагороджені грамотами.

Вчитель англійської мови Н. І. Петрівська

Переглядів: 123 | Додав: natalyatsyupka | Рейтинг: 0.0/0