Середа, 26.07.2017, 02:38

Головна » 2016 » Жовтень » 18 » Міжнародний день людей похилого віку
Міжнародний день людей похилого віку
Схилилась яблуня до тину,

Сповна віддавши урожай.

Не ображай стару людину,

Чи чуєш ти, не ображай»

1 жовтня весь цивілізований світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею Організації Об’єднаних Націй.

Цей день — не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими та милосердними до старшого покоління, а й привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь. Цілком природнім і закономірним вважається допомагати знедоленому, нещасному, поділитись шматком хліба, дати притулок бездомному, порятувати хворого чи каліку, заступитися за беззахисного і скривдженого.

З нагоди Дня людей похилого віку у Жуличівській  ЗОШ І-ІІ ст. були проведені заходи, метою яких було виховати доброту, повагу до літніх людей, уміння шанувати близьких людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків. Учні висловити вдячність, проявили повагу і турботу до людей похилого віку. Школярі привітали старше покоління зі святом, організували виставку рушників, на уроках образотворчого мистецтва виготовили  вітальні листівки для своїх дідусів і бабусь ”Сивина на скронях – мудрість у очах”.

Переглядів: 42 | Додав: natalyatsyupka | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2016  »