Середа, 26.07.2017, 02:40

Головна » 2016 » Листопад » 15 » Міжнародний конкурс комп'ютерної грамотності "БОБЕР-2016"
Міжнародний конкурс комп'ютерної грамотності "БОБЕР-2016"

6-8  листопада у Жуличівській ЗОШ І-ІІ ст. проходив конкурс "Бобер - 2016. У змаганнях взяли участь учні 2-9 класів.

Метою конкурсу є підвищення комп'ютерної грамотності дітей, ознайомлення та зацікавлення сучасними інформаційними технологіями, комп'ютерною технікою та літературою, активізація творчої діяльності вчителів, надання статистичних даних результатів конкурсу для вдосконалення навчальних програм та підручників.

Завдання були не легкими, але юні інформатики з наполегливістю взялися за їх виконанням.

Отже, тепер залишилося чекати на результати.

Дякую всім учням за активність!

Вчитель інформатики Цюпка Н. І.

Трішки історії.

Перший конкурс комп'ютерної грамотності був проведений у Литві в 2004 році. У наступному році в литовському місті Пасваліс одинадцять країн – Австрія, Данія, Естонія, Єгипет, Ізраїль, Латвія, Литва, Нідерланди, Німеччина, Польща, Фінляндія- утворили Міжнародну Спільноту «Бобер». Завдання Спільноти – розробка та узгодження завдань національних конкурсів країн-учасників з метою підвищення комп’ютерної грамотності дітей, ознайомлення і зацікавлення сучасними інформаційними технологіями, комп’ютерною технікою та літературою. Форма проведення цього конкурсу подібна до аналогічних конкурсів з математики і фізики «Кенгуру» та «Левеня». Основна відмінність - всі завдання учні виконують на комп’ютері.

В 2007 році Україна вперше взяла участь роботі щорічного зібрання Міжнародної Спільноти «Бобер». Це сталося завдяки запрошенню одного з керівників литовських конкурсів «Кенгуру» і «Бобер» Ельмундаса Жаліса.

Зібрання відбувалося 2-6 травня в мальовничій місцевості біля містечка Пасваліса – «цитаделі» литовських бобрів.

Конкурсні завдання, розроблені і запропоновані делегацією, включені в пакети національних конкурсів країн-членів Спільноти 2007 і 2008 років. І нарешті – в 2008 році конкурс стартував і в Україні!!! У жовтні-листопаді на сайті Львівського фізико-математичного ліцею була розміщена демоверсія українського конкурсу. Всі бажаючі мали можливість ознайомитись з середовищем та типовими завданнями конкурсу. Це середовище, розроблене випускником ЛФМЛ Тарасом Шпотом, отримало схвальні відгуки від наших закордонних друзів за його компактність та широкі можливості представлення різноманітних типів завдань. А 21 грудня відбувся перший український конкурс, в якому взяли участь 1429 учнів 5-11 класів.

Переглядів: 91 | Додав: natalyatsyupka | Рейтинг: 0.0/0
wink