П`ятниця, 27.04.2018, 02:40

Головна » 2017 » Жовтень » 17 » Не журися, Україно, ми твої сини
Не журися, Україно, ми твої сини

13 жовтня у Жуличівській школі відбулося свято, приурочене Дню Покрови Пресвятої Богородиці, Дню захисника України, Дню козацтва та 75 річниці створення УПА.

Щирими словами привітали усіх присутніх з цим святом ведучі та учні 9 класу, ще раз нагадавши, що Свято Покрови попереджає про засинання природи та вкривання землі листям або снігом. А ще – Покрова є Заступницею від ворогів.

14 жовтня - свято сміливості, мужності та героїзму - День Захисника України. Адже в цей день вшановують героїв, які поклали власне життя за рідну землю та мир. 14 жовтня є Днем українського козацтва. У цей день вони проводили свої ради, на яких вибирали нового гетьмана або кошового отамана. Козаки символізують патріотизм, волю, бажання бути незалежними. Ці відважні люди зробили величезний внесок у формування української народності та досягнення Україною своєї незалежності.

Цього дня виповнюється 75 років з часу створення Української Повстанської Армії, яка героїчно і жертовно боролася за Самостійну і Соборну Державу. Найкращі сини й доньки української нації встали до лав борців проти чужоземного поневолення.

У нашій школі було проведено ряд заходів патріотичного виховання. На уроках історії було проведено інформаційні хвилинки ”Шлях до свободи”. Виховні години в 1 – 9 класах «Мужність та відвага крізь покоління», «Історія боротьби УПА», «Подорож козацькими стежками», конкурс малюнків «Я – захисник України». Проведено конкурс патріотичної пісні та вірша присвяченні повстанцям та героям України, в якому взяли участь учні 5 – 9 класи. А хлопці 1- 4 класів, продемонстрували свою любов до української пісні, і побували в ролі юних «козачат».

Учні 7 – 9 класів побували у Навчальному центрі Національної гвардії України. Екскурсія розпочалась із перегляду фільму про Навчальний центр. Учням продемонстрували учбово - діючий тренажер БТР. Фахівці інженерної служби розповіли та продемонстрували макети саморобних вибухових пристроїв. Так наші школярі мали змогу розширити свої знання про вибухонебезпечні предмети та правила поведінки з ними.

На завершення фахівці кінологічної служби продемонстрували учням елементи загального курсу дресирування чотириногих друзів.

Це хвилюючий і пам’ятний день, коли ми згадуємо бойові заслуги наших батьків і дідів. Низько схиляємо голови перед відважними співвітчизниками, які брали і беруть участь у бойових діях, хто ціною життя і страждань відстоював та відстоює нашу свободу.

Переглядів: 128 | Додав: Natalia_Petrivska | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2017  »