П`ятниця, 22.09.2017, 15:35

Головна » 2017 » Лютий » 20 » Пам’яті Небесної Сотні
Пам’яті Небесної Сотні
Небесній сотні, шана й молитви

За чисті душі, що злетіли в небо

Їм шлях високий, Боже, освяти

І в мирі, Господи, прийми до себе.

20 лютого у Жуличівській ЗОШ I – II ст.. був проведений урок мужності «Пам’яті Небесної Сотні…», з приводу трагічних подій, які відбулися в м. Києві протягом 18-20 лютого, – розстріл мирних протестувальників Євромайдану. Учні 8 - 9 класів випустили стінгазету про ці трагічні події.

«В бою за правду, свободу, гідне життя на рідній землі загинули одні з кращих синів і доньок українського народу. Їх імена навіки закарбовані в історії України, вони назавжди залишатимуться в наших серцях» - такими словами вчитель історії Грицай Надія Григорівна розпочала урок. На фоні пісні «Молитва за Україну» учні запалили свічки з надписом «Героям Слава!». Урочисто прозвучав гімн України. Під мелодію гімну Небесної сотні «Пливе кача» була запалена свіча пам’яті, яку передали з рук в руки учні школи. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні. Урок було завершено піснею «Господи помилуй нас».

Вічна, світла пам’ять Героям Небесної Сотні – мужнім хлопцям нашої держави, справжнім її синам. Порядним і чесним, відвага і совість яких не дозволили вчинити по – іншому свободою України за жодних обставин. Вони стояли до останнього – за дітей і батьків, за кожного з нас, за наш європейський вибір, нашу свободу і кращі часи.

Продовжити справу Героїв маємо ми – тепер їхнє життя триває в кожному з нас. Пам’ятаймо про це. Не забуваймо й про те, що «Мирні солдати Майдану», наші «Ангели сьогодення» навіки зайняли свої пости захисту українського народу на Майдані. Небесна сотня на варті. Вони поруч. Поруч з нами. З усім українським народом.

Ми їх пам’ятаємо. І завжди будемо пам’ятати!.

Переглядів: 70 | Додав: natalyatsyupka | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2017  »