П`ятниця, 17.08.2018, 04:28

Головна » 2018 » Травень » 25 » Привітання зі святом останнього дзвоника
Привітання зі святом останнього дзвоника

Щиро вітаю вас зі Святом останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року, подолання чергової сходинки в освоєнні знань.
Відзначати завершення навчального року — це добра традиція, сповнена тепла і вдячності. Це свято об’єднує нас і дарує усмішки, гарний настрій та світлі надії. Розпочинається пора літніх канікул. Провести їх треба весело, з користю для здоров’я. Повертайтесь у вересні засмаглими, оздоровленими і готовими до нових подорожей у надзвичайно цікаву країну знань!
Дорогі учні! Завершується навчальний рік, і я впевнена, що час який ви провели за шкільною партою не пройшов марно.
Сьогодні маємо нагоду низько вклонитися вчителям, які не тільки озброюють учнів знаннями, а й формують їх духовно й фізично, прищеплюють життєві принципи, допомагають виробити характер. Ви є тими, хто творить майбутнє України, бо від вихованості й навченості сьогоднішніх учнів залежить те, якою буде наша держава у близькому і далекому майбутньому. Щиро дякую Вам за вашу щоденну самовіддану працю.
По-особливому урочистий цей день і для ваших батьків, дідусів і бабусь. Разом із вами вони пройшли роки вашого шкільного життя. Вони раділи вашим успіхам, переймалися невдачами. Цінуйте їхню любов і підтримку.
Попереду – чудові літні канікули. Всім учням школи бажаю змістовно їх провести, відпочити, набратися сил для подальшого навчання.
Дорогі учні, шановні вчителі, батьки, гості! Дозвольте мені ще раз привітати вас з сьогоднішнім святом! Побажати нам віри і впевненості у завтрашньому дні, добра й благополуччя, здоров’я і миру у нашому домі.

Директор школи Г. С. Цюпка

Переглядів: 64 | Додав: Halyna_Tsiupka | Рейтинг: 0.0/0