Середа, 26.07.2017, 02:30

Головна » 2016 » Листопад » 16 » Районний семінар-практикум молодих вчителів початкових класів
Районний семінар-практикум молодих вчителів початкових класів

10 листопада у Жуличівській ЗОШ I-II ст. відбувся районний семінар-практикум молодих вчителів початкових класів та міжшкільне методичне об’єднання вчителів початкових класів Білокамінського освітнього округу.

Молоді вчителі відвідали бінарний урок (літературне читання та християнська етика) у 3 класі «Людина починається з добра», який провели вчитель початкових класів Іванишин Н.В. та вчитель християнської етики Юречко Ю.П.  На уроці  були використані різні форми роботи та інтерактивні методи навчання («Мозковий штурм», «Проблемне запитання», «Мікрофон», розповідь, робота в групах, цікаві вправи та ігри). Особливо сподобалась молодим педагогам інсценізація притчі «Коло радості», вдало підібрана  фізкультхвилинка «Якщо добрий ти» та диференціація домашнього завдання.

Також всі вчителі побували на інтегрованому уроці (природознавство і математика) у 4 класі, який провела вчитель початкових класів Лилик Г.М. Учні мандрували материком Африка, знайомилися з тваринами. Вони цікаво розповідали про звірів, птахів, плазунів, комах, які живуть на цьому материку; розв’язували задачі, приклади, нерівності; працювали в парах, групах; виконували інтерактивні вправи «Мікрофон», « Мозковий штурм», «Незакінчене речення».

Своїм досвідом поділилися керівник  Школи молодого вчителя, вчитель початкових класів Золочівської ЗОШ I-III ст. ім. Степана Тудора      Веселович Г. М., яка підготувала презентацію «Мотивація навчальної діяльності учнів» та вчитель початкових класів Золочівської ЗОШ I-III ст. ім. Маркіяна Шашкевича  Процик  І. М., яка провела майстер-клас «Мотивація навчальної діяльності учнів першого класу».

Переглядів: 55 | Додав: natalyatsyupka | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2016  »