П`ятниця, 22.09.2017, 15:37

Головна » 2016 » Лютий » 19 » Семінар молодих учителів-філологів
Семінар молодих учителів-філологів

17 лютого Жуличівська ЗОШ  І – ІІ ступенів гостинно приймала учителів-філологів у рамках проведення районного семінару молодих вчителів та семінару міжшкільного об’єднання Білокамінського освітнього округу.

У семінарі взяли участь методист РМК Паздірська М.М., голова районного методоб’єднання вчителів української мови та літератури Хала О.Ф.

Із вітальним словом до учителів  звернулася директор школи Г. С. Цюпка, яка коротко ознайомила гостей із навчально-виховним процесом у школі та побажала плідної і творчої праці.

Учасники відвідали урок української літератури у 7 класі на тему «Героїчне минуле нашого народу у віршах М. Шашкевича, В. Мартинова,    Р. Дурбака» та урок-мандрівку «Вимова наголошених і ненаголошених голосних. Ненаголошені голосні [е], [и], [о] у коренях слів», які провела Галина Петрівна Заліско.

Педагоги  взяли участь в обговоренні уроку,  обмінялися думками щодо використання на уроках інтерактивних  методів у реалізації принципів особистісно-орієнтованого навчання.

Своїм  багаторічним досвідом роботи  проведення уроків мови та літератури з присутніми поділилася Заліско Г, П.  Демонструючи слайди презентації, Галина Петрівна розповіла про свої методичні розробки з літератури рідного краю та виховної роботи.

Методист РМК Паздзірська М.М. наголосила на важливості морального виховання учнів на уроках української мови та літератури, акцентувала увагу молодих вчителів на тому, що інтерактивні технології найбільше сприяють формуванню в учнів практичних умінь та навичок, створюють атмосферу співробітництва, творчу взаємодію в навчанні.

Педагоги поповнили свій багаж знань  щодо використання інтерактивних методів на уроках, отримали методичні рекомендації.

Учитель Русенюк І. Д.  розповіла про свою систему роботи в контексті використання нетрадиційних форм роботи на уроці. Свій виступ вона супроводжувала демонстрацією презентації «Розвиток критичного мислення шляхом використання ІКТ на уроках української мови та літератури».

Методика проведення, специфіка, основні аспекти уроків літератури рідного краю та уроків мови – це перелік питань, навколо яких відбувалася фахова і предметна розмова з обміну досвідом між учителями-словесниками. Педагоги одержали портфоліо матеріалів та методичні рекомендації.

Віримо, що знання, які отримали молоді педагоги, пригадали досвідчені вчителі у стінах Жуличівської ЗОШ І-ІІ ст. на семінарі, дадуть дружні сходи творчості у навчальних закладах Золочівського району.

Переглядів: 76 | Додав: natalyatsyupka | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2016  »