Середа, 14.11.2018, 18:50

Головна » 2018 » Березень » 8 » Шевченкове слово у віках не старіє
Шевченкове слово у віках не старіє

Якби ви вчились так, як треба,
То й мудрість би була своя.
А то залізете на небо:
«І ми не ми, і я не я,
І все те бачив, і все знаю,
Нема ні пекла, ані раю.
Немає й бога, тільки я!
Та куций німець узлуватий,
А більш нікого!..» — «Добре, брате,
Що ж ти такеє?»

Тарас Шевченко... Наш рідний, незабутній, величний, недосяжний і близький... Пильний вартовий, що на сторожі нашого слова стоїть і десятиріччями нагадує нам, хто ми і що ми, чиїх батьків діти. Це він історію свого життя вважав частиною історії Батьківщини.

У Жуличівській школі проходили Шевченківські дні. Учні 7 і 9 класів під керівництвом педагога – організатора Калушки Л.Є. і вчителя музики Цюпки Н.І. провели захід «Шевченкове слово у віках не старіє».

Школярі з любов’ю читали вірші, співали пісні на слова Шевченка, інсценізували п’єси про дитячі роки поета. Діти у своїх виступах розкрили всесторонній талант Кобзаря, тематичну різноманітність його творів, звернули увагу на пісенно - урочисту манеру. Учні відчули, що кожне слово нашого Т. Шевченка звернене до земляків, до українців. І хочеться вірити, що пророчі слова «Заповіту» не дадуть знову надіти кайдани. Народ вистоїть, бо вже зробив свій вибір.

Тарас Шевченко пробуджував любов до своєї Батьківщини, кликав сильних на подвиги, вселяв у слабких надію і віру. Ми повинні завжди пам’ятати про генія українського народу.

Переглядів: 157 | Додав: Natalia_Petrivska | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2018  »