Понеділок, 18.06.2018, 01:02

Головна » 2018 » Червень » 11 » Шкільне дитинство дзвоником злетіло!
Шкільне дитинство дзвоником злетіло!

Ось і залишилась позаду безтурботна і весела шкільна пора. Попереду у вчорашніх школярів доросле життя зі своїми радощами і труднощами, але шкільні спогади назавжди зостануться найсвітлішими.

У неділю 10 червня у Жуличівської ЗОШ І-ІІ ступенів зібралися учні, вчителі, батьки, гості, адже подія незвичайна – хвилюючий та довгожданий випускний вечір. Щемливо і тривожно на серці у кожного з присутніх. У цей нелегкий час вирушають наші вихованці у незвідану путь. Як складеться їх доля – таємниця. Та подумки кожен бажав їм щастя і мирного неба над головою.

Цей день для випускників школи стає часом, з якого розпочинається відлік їхнього дорослого життя. Протягом 9 років було все звичне: і школа, що стала майже рідною домівкою, і друзі-однокласники, і порадники-вчителі, а попереду - незвідані далі дорослого, самостійного життя.

Зі святом, з успішним закінченням школи та вступом у доросле життя випускників привітала директор школи Цюпка Галина Степанівна і вручила випускникам свідоцтва про базову загальну середню освіту. А далі лунали щирі, теплі слова вдячності та побажань від випускників своїм учителям, котрі змалку плекали їх, навчали, творили із кожної дитини особистість, а сьогодні відправляли у самостійне плавання. Благословляли у світлу путь, проводжали випускників у доросле життя їхні батьки. Ніжними переливами звучала для випускників мелодія шкільного прощального вальсу.

Для випускників був відслужений молебень. Після чого отці Володимир і Юрій привітали випускників з радісним і в т ж хвилину сумним днем, коли кожен з них стає на власний життєвий шлях, де потрібно буде приймати важливі рішення.

А ми зичимо щастя та міцності духу випускникам у найскладнішому іспиті – дорослому житті.

Переглядів: 45 | Додав: Natalia_Petrivska | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2018  »