Субота, 19.08.2017, 07:26

Головна » 2017 » Червень » 5 » Ти у мене єдина у світі
Ти у мене єдина у світі

Спасибі. Мамо, за усе на світі!

І за життя, і радощі мої.

За те, що сонце так яскраво світить

І так співають гарно солов’ї.

Травень – це весна, сонце, надія! У травні природа мати випроводжає свою дочку Землю у пишному наряді весняних квітів у дорогу життя, праці та радості. Люди висловлюють свою подяку материнській самовідданості та святкують День матері.

Слово «мама» росте з нами тихо, як ростуть дерева, сходить сонце, розквітає квітка, як тихо світить вечірня зоря i гладить по голівці рідна рука. Ми складаємо шану i дяку всім матерям. Бо як вічне життя на землі, так вічна мати — символ Добра, Миру, Щастя.

З такими думками школярі Жуличівської ЗОШ І – ІІ ст.. готувалися до чудового весняного свята – Дня матері. Святковий концерт підготували учні 1 – 9 класів під керівництвом вчителів початкових класів Лилик Г. М., Іванишин Н.В., педагога – організатора Калушки Л.Є та вчителя музики Цюпки Н.І. У програмі звучали пісні, смішинки, вірші. конкурси. У піснях і віршах діти славили земну жінку, святу і добру Божу Матір Марію неньку - Україну.

Учасники свята привітали матерів, бабусь солодкими подарунками та квітами.

Любі наші матері! Будьте завжди гарними і коханими! Нехай ваші діти дарують вам силу і щастя! Життя триває, тому що на Землі є Ви!

Переглядів: 45 | Додав: natalyatsyupka | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2017  »