П`ятниця, 22.09.2017, 15:32

Головна » 2016 » Травень » 16 » Тиждень англійської мови
Тиждень англійської мови

В час коли, розвиток технології комунікацій йде семимильними кроками і період вседоступного і швидкісного Інтернету не за горами, постає потреба в способі порозуміння між собою людей з різних частин планети. І вирішенням проблеми є англійська мова. За час писемної історії цю роль виконували багато мов, починаючи з латині і старогрецької, закінчуючи іспанською і французькою.

Сьогодні ж всесвітнім засобом спілкування є англійська.

Це одна з найпоширеніших мов у світі. Нею говорять не тільки жителі Великобританії й США, Нової Зеландії та Австралії. Це ще й одна з офіційних мов Ірландії, Канади, Ліберії, Белізу, Мальти, а також вона використовується як офіційна мова в Індії, Пакистані, Філіппінах та інших країнах.

Хоч англійська і не є рідною мовою для українців, та наша Батьківщина намагається не відставати від світової тенденції, у вивченні цієї мови. Тож 2016 рік оголошено «роком англійської мови в Україні». По всіх навчальних закладах, починаючи від садочків і закінчуючи вищими навчальними закладами проводяться виховні і навчальні заходи англійського спрямування. У Жуличівській  ЗОШ  І – ІІ ступенів ці заходи заплановані на початок травня.

А саме, з 10.05-13.05.2016 – Тиждень англійської мови.

10.05. Англомовний брейн-ринг ‘Who Knows English Better?’

Конкурс буклетів про визначні місця Великобританії ‘Walk London’

11.05. ‘English Learners’ Party’

12.05. Позакласний захід «Авторитет монархії. Єлизавета ІІ. Цікаві факти життя»

13.05. «Подорож до Країни Казок» Traveling to the Land of Tales. Нагородження переможців.

Метою цього тижня є розширення соціально-культурної компетентності, удосконалення знань, умінь, навичок, набутих на уроках англійської мови, готовності до участі в іншомовному спілкуванні, розширення світогляду учнів, розвиток творчих здібностей, самостійності та естетичних смаків.

Англійська мова варта вивчення. Існують відомі вислови : «Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина», а також «Нова мова – новий світ». «Разом із вивченням мови ми заглиблюємось в історію, географію, культуру традиції, у світогляд інших країн, народів.

Якщо ви візьмете собі за мету, вивчити мову, якою творили свої шедеври Шекспір і Байрон, Діккенс і Конан Дойль, Драйзер і Хемінгуей, якою співали легендарні «Бітлз», то ви обов’язково знайдете шляхи і способи досягти своєї мети.

Переглядів: 130 | Додав: natalyatsyupka | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2016  »