Субота, 16.12.2017, 13:08

Головна » 2017 » Березень » 11 » Учімося в Шевченка любити Україну
Учімося в Шевченка любити Україну

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття,

І голос твій нам душі окриля.

Встає в новій красі, забувши лихоліття,

Твоя, Тарасе, звільнена земля!

Тарас Григорович Шевченко - славний син українського народу, видатний поет та художник, велика і невмируща слава українського народу. У його особі український народ ніби поєднав найкращі сили, обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень. Великого Тараса справедливо вважають народним пророком. Не одне покоління українців формувало свій світогляд на його творах, його безсмертне ім’я і неповторні твори ось уже багато років живуть у серцях народу, в його мріях і сподіваннях.

“Учімося в Шевченка любити Україну”, - саме такими словами розпочалося свято у Жуличівській ЗОШ І-ІІ ст. з нагоди Дня народження Великого Кобзаря, яке підготували педагог – організатор Калушка Л.Є. і вчитель музики Цюпка Н.І. Учні 8 – 9 класів читали вірші Т.Г.Шевченка, співали пісні на слова поета, інсценізували уривки з автобіографічних творів Кобзаря. Прозвучали «Садок вишневий коло хати», уривок з поеми «Сон», «Якби ви знали, паничі», «Гайдамаки». Надзвичайна мелодійність Шевченкової поезії стала основою чудових пісень «Думи мої…», «Заповіт», «Реве та стогне, Дніпр широкий».

учнів 1 – 9 класів було проведено конкурс малюнків до творів Т.Г.Шевченка ”Хто Шевченка прочитав, той багатий серцем став”. Учні 8 – 9 класів випустили стінгазету ”Шевченко – духовний символ України”.

Творчість Великого Кобзаря назавжди залишає його серед живих, утверджує як геніального нашого сучасника і далекоглядного пророка.

Переглядів: 60 | Додав: natalyatsyupka | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2017  »