Середа, 28.06.2017, 00:22

Головна » 2017 » Червень » 8 » В гостях у військовослужбовців
В гостях у військовослужбовців

Для багатьох з нас літо – улюблена пора року. Саме від літа ми очікуємо дивовижно-приємних сюрпризів та яскраво-сонячних спогадів. Та найбільше літо люблять школярі. Адже канікули - особливий період у житті кожного школяра, на який діти, а також їхні батьки, чекають з нетерпінням і надіями на нові враження, емоції та знайомства.

У перший день літа учні молодших класів завітали до Навчального центру Національної гвардії України. Військовослужбовці провели ряд заходів, присвячених формуванню у дітей почуття патріотизму.

Екскурсія розпочалась із перегляду фільму про Навчальний центр. В ході екскурсії учням продемонстрували учбово - діючий тренажер БТР-60ПБ. Школярів переповнювали бурхливі емоції коли вони могли відчути себе в якості водія чи оператора бойового модуля, посидіти всередині бойової машини і попробувати частини та механізми на власний дотик.
Фахівці інженерної служби розповіли та продемонстрували макети саморобних вибухових пристроїв, адже сьогодні, у зв'язку із напруженою ситуацією на Сході, невиключна можливість зустрічі з небезпечною знахідкою. Так наші школярі мали змогу розширити свої знання про вибухонебезпечні предмети та правила поведінки з ними.

На завершення фахівці кінологічної служби продемонстрували учням елементи загального курсу дресирування чотириногих друзів.

Учнів молодших класів переповнювали позитивні емоції, адже вони вперше так тісно зіткнулись з військовою службою, з її побутом та щоденним солдатським життям. Із незабутніми враженнями школярі повернулися додому.

Дякуємо військовослужбовцям за цікаву і пізнавальну екскурсію!

Вчитель початкових класів Іванишин Н.В.

Переглядів: 16 | Додав: natalyatsyupka | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2017  »