Неділя, 19.11.2017, 23:29

Головна » 2017 » Лютий » 15 » Весну закликаємо, зиму проводжаємо
Весну закликаємо, зиму проводжаємо

Про цю знаменну зустріч у народі

Рознеслась миттю звістка там і тут.

І кожен рік день Стрітення відтоді

Святкує радо християнський люд.

На третій місяць зими припадає одне із найбільших і найшанованіших свят – Стрітення, яке відзначають 15 лютого. День великого свята Стрітення був веселим і незвичайним для учнів 1 – 4 класів Жуличівської ЗОШ I – II ст. Вони пригадали традиції та звичаї нашого народу, запалили стрітенську свічку, щоб її вогник оберігав дітей, дарував їм тепло та здоров’я. До свята ретельно готувалися хлопчики і дівчатка: розучували з класними керівниками вірші, пісні.

Учні розповіли присутнім історію старця Симеона, який чекав зустрічі з Божим Сином, Спасителем, бо це була його місія - дочекатись появи Ісуса, зустрічі з ним.

На святі звучали народні перекази та прикмети, про зустріч зими та весни. Діти дізналися про походження назви свята, про чудодійну силу Стрітенської свічки та цілющої води. Учні із цікавістю спостерігали, як впродовж свята змагалися Зима (її роль виконала Песік Вероніка) з Весною (в її ролі виступила Чучман Оля), щоб дізнатися, кому ще панувати в природі. Змагання було завзятим. Однак за нашими "прогнозами" прийде рання весна і тепло здолає зимовий холод, адже перемогли "Веснянки"!

Діти раділи, що все-таки перемогла Весна, а це означає. що скоро прийде тепло, радість і мир на нашу землю.

Педагог-організатор Калушка Л.Є.

Переглядів: 67 | Додав: natalyatsyupka | Рейтинг: 0.0/0