Середа, 26.07.2017, 02:31

Головна » 2016 » Грудень » 29 » We Wish You a Merry Christmas and Happy New Year
We Wish You a Merry Christmas and Happy New Year

Наближаються новорічні свята... У всіх радісний настрій, всі готуються до приходу чогось нового і гарного. Я думаю, що не помилюся, якщо скажу, що для більшості українців Новий рік та Різдво - це найулюбленіші свята. Цікаво, а як йдуть справи з подібними торжествами на Туманному Альбіоні? У Сполученому Королівстві традицій, ритуалів, прикмет і іншого, пов'язаного із зимовими святами, напевно, більше, ніж у всій Європі. Причому є традиції старовинні, і відносно юні, але такі, що вже встигли міцно укорінитися в надрах британського менталітету.

Головним святом в Британії вважається саме Різдво. Тому, 28 грудня учні Жуличівської ЗОШ І-ІІ ст.  розповіли про традиції святкування Різдва у Великобританії. Учні співали найвідоміші колядки  англомовних народів, а саме: “Let It Snow”, “Deck The Halls”, “Santa Claus is Coming To Town”,“Jingle Bells”,“Rocking Around The Christmas Tree”,“Jingle Bells Rock”,“We Wish You a Merry Christmas and Happy New Year”. А також читали вірші, вітали всіх присутніх з прийдешніми зимовими святами.

До свята долучились також і учні молодших класів, котрі привітали всіх присутніх з прийдешнім Новим роком.

Метою заходу було розширити кругозір учнів, розвивати їх  інтерес до вивчення іноземної мови за допомогою цікавих форм навчання, розвивати мовну культуру школярів і культуру спілкування, акторські здібності учнів, виховувати в учнів інтерес до культури країни, мова якої вивчається, формувати позитивну мотивацію навчання, готовність сприймати культуру іншого народу.

Після свята всі охочі могли зробити фото у новорічній фотобутафорії.

У світлі дні різдвяних свят приємно опинитися там, де панує дух справжнього християнського Різдва і Нового року.

Отже, не забудьте привітати близьких вам людей зі святами і подарувати їм подарунки! Бажаю вам веселого Різдва і щасливого Нового Року!

Вчитель англійської мови Петрівська Н. І.

Переглядів: 167 | Додав: natalyatsyupka | Рейтинг: 5.0/1
«  Грудень 2016  »