Середа, 26.07.2017, 02:29

Головна » 2015 » Грудень » 30 » Здрастуй, здрастуй, Новий рік!
Здрастуй, здрастуй, Новий рік!

На порозі Рік Новий -
Добрий, світлий, чарівний.
Щастя, злагоду - усе,
Хай до хат він нам несе!

І в нашій школі  все прикрашено саморобними дитячими яликовими прикрасами, іграшками, паперовими сніжинками, срібним "дощиком". У залі стоїть величезна ялинка, вона вся у вогниках, намистах, іграшках. Учні у святковому одязі. Тут зібралася вся школа.

Діти танцювали, співали, читали вірші. Особливо сподобалася усім присутнім інсценізація казок "Коза-Дереза" та "Попелюшка".
Школярі, вчителі, гості свята отримали велике задоволення, пройнялися святковим настроєм на всі зимові канікули.

Ось і розпочалися у дітлахів зимові канікули, а разом з ними - Новорічні та Різдвяні свята. Тож побажаємо дітям гарного відпочику, чудового настрою та здіснення  найзаповітніших мрій.

Вітаємо всіх  з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Новий рік — одне з найрадісніших та довгоочікуваних свят календаря. Та й не буває Нового року без мрій і сподівань. Тож хай справдяться вони сповна — в домівках і родинах, у суспільстві та державі. Нехай мудрість і працьовитість, які притаманні народу України, високо піднесуть над ним новорічну зорю щастя, благополуччя і змін на краще. Нехай запанують турбота про людину праці та повага до кожного із вас! Успіхів усім у житті, прихильності від долі, любові — від тих, хто поруч!

Бажаємо, щоб кожен день був наповнений міцним здоров’ям, відчуттям щасливої долі, душевного спокою та наснаги.

Хай постійно зігріває всіх Віра, підтримує Надія, надихає Любов!

Переглядів: 91 | Додав: natalyatsyupka | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2015  »